طراحی لوگو برند الو میوه

نوع پروژه: طرحی لوگو ثبتی
کارفرما: آقای احمدی
زمینه فعالیت: میوه آنلاین
اجرا در محیط: COREL DRAW
طراحی لوگو میوه

لوگوها مهم‌ترین عنصر بصری هویت هر برند می‌باشند.همیشه وقتی به یک برند یا کسب و کار فکر می کنید اولین چیزی که معمولا به ذهن شما می رسد، لوگو آن برند است. لوگو نماد و معرف هر برند است و به همین دلیل باید برای طراحی لوگو حساسیت خاصی را به خرج دهید. مسائل مهمی در این زمینه مطرح است که قیمت طراحی لوگو یکی از مهم‌ترین آن‌ها است.

طراحی لوگوی خوب و با کیفیت، تاثیر زیادی بر روی برندسازی یک کسب و کار خواهد داشت. به همین دلیل تاثیر خلاقیت در طراحی نشان (لوگو) نسبت به سایر اقلام گرافیکی خیلی بیشتر است.نکته مهم در این رابطه و خطایی که اکثرا آنرا مرتکب میشوند اینست که شما هر چقدر که هنرمند و خلاق باشید نباید لوگوی برند خود را طراحی کنید. Logo Designing، یک تخصص ویژه است و باید به متخصص این کار سپرده شود. البته می توانید نظرات و ایده های خود را با تیم طراحی لوگو در میان بگذارید اما هرگز شخصا اقدام نکنید! صرف اندکی هزینه در این مرحله نقش مهمی در موفقیت برند شما در بازار دارد.

لطفا پیش از هر گونه تصمیم گیری درباره سفارش لوگو با ما در تماس باشید

021-66604773  / 0937-1000612

خواندم، ببند. بیشتر بخوان
صفحه اصلی
نمونه کارها

چرا کانون مرداس (مالوگو) را انتخاب می کنید؟

ما به تمام سفارش های پیشنهادی شما “بله” نمی گوییم؛ زیرا تنها سفارش هایی را خواهیم پذیرفت که بتوانیم آن را با دقت، کیفیت و زمان پیش بینی شده به پایان برسانیم.

سوالی دارید؟

همین حالا، با یک تماس، سوالات خود را مطرح و پاسخ آنها را از ما دریافت کنید.

اشتراک گذاری این پروژه: