طراحی سایت کانون آگهی تبلیغاتی مرداس

نوع پروژه: طراحی سایت
کارفرما: لیموترش
زمینه فعالیت: خدمات تبلیغ
مشاهده سایت: کلیک کنید.

طراحی سایت ریسپانسیو که نمایش درستی در موبایل و تبلت داشته باشد به طور حتم دشواری بیشتری خواهد داشت ولی زمانی که برای این کار صرف میکنید ارزشمند است زیرا در حال حاضر نزدیک به ۷۰درصد بازدیدکنندگان سایت ها از طریق موبایل صفحات شما را میبینند.اگر هنوز با مفهوم ریسپانسیو یا واکنش گرا آشنا نشدید پیشنهاد میشود نمونه سایت اجراشده را در دستگاه های مختلف مشاهده نمائید.

قیمت طراحی سایت

شما در حال مشاهده نمونه کار در نسخه کامپیوتر(دسکتاپ) هستید.

اهمیت طراحی ریسپانسیو

داشتن سایت واکنش‌گرا (ریسپانسیو)کمک می‌کند تا در همه جا و همه زمان در دسترس کاربران خود قرار بگیرید. درواقع با داشتن یک سایت واکنش‌گرا، مخاطب شما می‌تواند در هر مکان به سایت شما دسترسی داشته باشد و این امر امتیاز بسیار بزرگی برای کسب و کار شمـــا است. مهم نیســت که سایت شما قرار است در یک تلفن هوشمند، تبلت یا یک مانیتور بزرگ نمایش داده شود! مهم این است که طــراحی وب‌سایت به صورت واکنش‌گرا سـبب می‌شود تا سایت شما در هر دستگاهی بدون هـیچ مشکلی بارگذاری و نمایش داده شود. این مطلوبیـت نمایش شامل موارد پیش رو می باشد: اسکرول افقی سایت/سازگاری با سایز مختلف/نمایشگر/تغییر رزولوشن/انتخاب فونت مناسب/راحتی مطالعه مطالب/طراحی مناسب برای کاربران موبایل یا موبایل فرندلی (Mobile Friendly)

قیمت طراحی سایت

شما در حال مشاهده نمونه کار در نسخه موبایل هستید.

اهمیت طراحی ریسپانسیو در سئو سایت

طراحی سایت ریسپانسیو از این جهت برای سئو سایت حائز اهمیت است که باعث پوشش تمامی کاربران با دستگاه‌ها و مرورگرهای مختلف می‌شود و این کار باعث افزایش ترافیک سایت می‌شود و قدرت سئو سایت را افزایش می‌دهد. دلیل این ادعا این است که بر اساس آمارهایی که خود گوگل در اختیار وب مستران قرار می‌دهد درصد بالایی از کاربران سایت از طریق موبایل به جستجوی اینترنتی می‌پردازند و به سایت شما هدایت می‌شوند. ریسپانسیو بودن سایت شما نیاز مخاطب شماست، اگر شما پاسخگوی نیاز کاربرتان نباشید از رقبایتان عقب می‌مانید. پس با توجه به موارد فوق می توان نتیجه گرفت نحوه ریسپانسیو کردن یک وب سایت نیز خیلی می تواند مهم باشد و نباید طراحی سایت ریسپانسیو توسط افراد غیر حرفه ای صورت پذیرد.

قیمت طراحی سایت

شما در حال مشاهده نمونه کار در نسخه تبلت (کتابخوان) هستید.

تفاوت سایت ارزان و گران را اگر درک کرده باشید مسلما دیگر می دانید که برای کسب و کار شما کدام وب سایت مناسب خواهد بود . اگر هم قصد شما صرفا داشتن یک سایت برای نشان دادن به بقیه است و موضوعاتی مثل سئو و بهینه سازی و رسیدن به ردیف اول گوگل برای شما مهم نیست با پرداخت هزینه ای بسیار پایین تر یک سایت سفارش بدهید .

اولین چیزی که باعث کم یا زیاد شدن هزینه طراحی یک سایت میشود ، امکانات درخواستی مشتری میباشد . گاها مشتری نیازی به یک سایت با امکانات بسیار زیاد نمیباشد و با ساده ترین امکانات موجود نیازهایش مرتفع میگردد ، در این شرایط هزینه طراحی چنین سایتی نسبت به سایتی که دارای امکاناتی بسیار پیچیده و سفارشی شده میباشد تفاوت خواهد داشت زیرا برای طراحی یک سایت ساده در قیاس با سایتی پر از امکانات سفارشی شده وقت و انرژی کمتری لازم میباشد.

دربرخی موارد ممکن است برای طراحی بخش های مورد نیاز مشتری نیاز به کدنویسی های فراوان باشد ، در برخی موارد دیگر نیز ممکن است موارد مد نظر مشتری به راحتی قابل طراحی باشد.از طرفی میتوان به تفاوت بین طراحی سایت استاتیک و داینامیک اشاره کرد که میتوانند در هزینه های طراحی سایت باعث افزایش یا کاهش قیمت شوند. پس در نظر داشته باشید که هرچه امکانات درخواستی مشتری بیشتر ، پیچیده و سفارشی تر باشد ، هزینه طراحی سایت نیز افزایش می یابد.

امروزه باتوجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و همه گیری این ویروس در سطح کشور عزیزمان ایران بزرگ، تاثیرات منفی زیادی را بر کسب و کارهای مختلف گذاشته است.

کسب و کارها و مشاغل گوناگون بوسیله طراحی سایت می‌توانند بصورت آنلاین اقدام به فروش محصولات و خدمات خود کنند. طراحی سایت مالوگو هم امکانی است تا افرادی که توانایی مالی کافی را ندارند بتوانند براساس بودجه خود اقدام به راه اندازی کسب و کار آنلاین خود نمایند.

لطفا پیش از هر گونه تصمیم گیری درباره سفارش سایت با ما در تماس باشید

021-66604773  / 0937-1000612

خواندم، ببند. بیشتر بخوان
صفحه اصلی
نمونه کارها

چرا کانون مرداس (مالوگو) را انتخاب می کنید؟

ما به تمام سفارش های پیشنهادی شما “بله” نمی گوییم؛ زیرا تنها سفارش هایی را خواهیم پذیرفت که بتوانیم آن را با دقت، کیفیت و زمان پیش بینی شده به پایان برسانیم.

سوالی دارید؟

همین حالا، با یک تماس، سوالات خود را مطرح و پاسخ آنها را از ما دریافت کنید.

اشتراک گذاری این پروژه: