سوالات متداول سفارش طراحی لوگو

سوالات متداول مشتریان در رابطه با طراحی لوگو

خوشحالیم که به دنبال پاسخ این سوال هستید. لطفاً برای یافتن پاسخ این سوال اینجا کلیک کنید.

بله… لوگو نشانه هویت و برند شما می باشد. برای معرفی خود به مخاطبانتان داشتن یک لوگو الزامی می باشد. لوگو باعث می شود شما در ذهن مخاطبان خود قرار بگیرید. و پس اگر به یک کسب کار موفق و ایده آل فکر می کنید، داشتن یک لوگوی استاندار ضروری است.
 
خیر… لوگو های آماده و الهام گرفته شده از دیگر لوگو نه قابل ثبت هستند و نه ارزشی برای برند شما ایجاد خواهند کرد.
تا پایان ثبت کنارتان هستیم. اگر ایرادی از طرف طراحی ما باشد حتما در این صورت بدون دریافت هزینه ویرایش مدنظر انجام خواهد شد تا به نتیجه مطلوب برسید.
یک لوگو هویت و شخصیت برند شماست، اولین تاثیری که یک لوگوی کپی بر برند شما خواهد گذاشت بی اعتبار کردن شما نزد مخاطبانتان است، و دومی ضعف یک لوگوی کپی عدم ثبت لوگو در داخل ایران و خارج از ایران است از همه مهمتر مورد سومی که میتواند گریبان گیر شما و برند شما شود، خطر تحت پیگرد قانونی قرار گرفتن لوگو و برند توسط صاحبان اصلی لوگو است.
اولین باز خوردی که می توان از یک لوگو خوب و استاندارد دریافت کرد، تاثیر مثبت و به یاد ماندنی در ذهن مخاطبین شماست. لوگو نشانه و هویت یک برند است که شخصیت برند شما را در ذهن مشتری به صورت غیر مستقیم ثبت خواهد کرد.

مطمئنا اصول و استاندارد های طراحی لوگو می بایست رعایت شود که در این راستا برای شفاف سازی ذهن شما برخی از موارد را در لیست زیر محیا نمودیم:

  • قدرتمند و تثبیت مداوم در ذهن مشتری
  • ایجاد انگیزه و جذب مخاطب
  • ارائه مفهوم عمیق کسب و کار شما
  • به صورت انحصاری و عدم کپی برداری
  • امکان ثبت برند در داخل و بین المللی
  • طراحی شده بر اساس تفکرات، دیدگاه ها و سلایق مشتری
  • امکان قابلیت چاپ در اندازه های مختلف و بر اساس متریال های مختلف
کلیه طرح ها در تخصصی ترین نرم افزار ها و بروز ترین آنها اجرا می شود. فرمت طرح لوگو بستگی به نرم افزاری هستن که با آن اجرا می شود. نرم افزارهای امثال: کارل، ایلوستریتور، فتوشاپ و … می باشد که هر کدام فرمت های جداگانه ای برای خروجی از طرح را دارند از جمله این فرمت ها را میتوان به Ai, CDR, PNG, PSD, JPEG, EPS نام برد. همچنین اگر فرمت خاصی مد نظر شما باشد میتوانید آنرا از ما بخواهید و یا پس از مدتی بصورت رایگان فرمت لوگوی خود را تبدیل یا بروز رسانی کنید .
قیمت طراحی بستگی به شخص طراح دارد، هر چه طراح سابقه کار بیشتری داشته باشد قاعدتا از تجربه، سلیقه و کیفیت کاری به مراتب بهتر و بالاتری از یک طراح تازه کار دارد.از این بابت پروژه های حرفه ای طراحی لوگو را طراح حرفه ای با تجربه بالاتر و پروژه های اقتصادی طراحی لوگو  را طراح با تجربه کمتر به سرانجام می رساند.این شما هستید که برای پروژه خود ارزش مادی و معنوی می گذارید.قابل ذکر است طراحان کانون مرداس (مالوگو) از اعضای رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران می باشند.
گران تر از چه کسی؟ همانطور که در سوال قبلی پاسخ دادیم، طراحان مالوگو[کانون آگهی تبلیغاتی مرداس] از اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران عضو شورای جهانی دیزاین ایکو-دی میباشند. از آنجا که این انجمن صنفی است، هر ساله تعرفه رسمی خدمت طراحی گرافیک را برای اعضای خود اعلام می کند.شما می توانید براحتی  این تعرفه رسمی را مشاهده کرده و بعد نتیجه بگیرید که گران تر است یا ارزان تر.
نه به هیچ وجه… قسمت عمده ای از فرآیند طراحی لوگو به مطالعات و تحقیق در رابطه با برند اختصاص پیدا می کند. هر چه ابعاد یک برند بزرگتر و فراگیر تر باشد، چنان که هزینه بیشتر برای طراحی لوگو بپردازید میزان انرژی و مطالعات روی آن برند نیز وسیع تر می شود که این امر تاثیر مستقیمی روی هزینه یک پروژه طراحی لوگو خواهد داشت.

در دو شرایط امکان بازگشت وجه به مشتری وجود دارد:

  • نمونه عینی داخلی و یا خارجی آن موجود باشد
  • عدم داشتن کیفیت و استاندارد کافی خروجی
در صورتی میتوانید سفارش خود را کنسل کنید که اتود لوگوی شما زده نشده باشد و مبلغ واریزی شما به حسابتان بازگردانده خواهد شد.ما تمام سعی خودمان را جهت جلب رضایت مشتریان به کار خواهیم گرفت، اگر شرایط خاص بوجود آمد کلیه اختلافات، نسبت به طراحی و تولید لوگو یا نشانه تجاری در ابتدا، میانه یا پایان اجرای موضوع قرارداد ابتدائاً تلاش می شود از طریق مذاکره و سازش میان طرفین قرارداد حل و فصل گردد. در صورتی که پس از مدت 30 روز از تاریخ مذاکرات و سازش میان طرفین، مناقشه همچنان ادامه داشته باشد، اختلاف به منظور داوری حرفه ای حل و فصل  به کارشناسان انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران احاله می گردد.

مشاهده آخرین نمونه کارهای انجام شده طراحی لوگو

صفحه اصلی
نمونه کارها

هفت روز هفته، 24ساعته آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستیم